Resultats rondes primer de primària

X Lliga Escolar d’Escacs de Mollet – 1r de primària

Ronda 1 – 09/04/2018.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 POUS VILA Jan Marc 0,0 1-0 ALMAGRO GONZALEZ Angel 0,0
2 ARGEMI CHINCHILLA Marçal 0,0 0-1 RUIZ FONT David 0,0
3 SOLA JORDAR Anna 0,0 ½-½ ARMENTEROS IGLESIAS Samuel 0,0
4 GAMALLO FERRANDO Pablo 0,0 1-0 SANCHEZ VALLDERRAMA Isaac 0,0
5 TEIXIDO RODRIGUEZ Roger 0,0 1-0 JURADO GARRIDO Pol 0,0
6 MARTINEZ MONLEON Unai 0,0 1-0 TORRELLAS BARBERO Minerva 0,0
7 MARTIN ADALID Ivette 0,0 0-1 PORTELLA JIMENEZ Marc 0,0

Absències

TERRADOS SOLER Eduard (Bye)
XIBERTA MUÑARACH Oriol

 

Ronda 2 – 09/04/2018.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 RUIZ FONT David 1,0 0-1 GAMALLO FERRANDO Pablo 1,0
2 TERRADOS SOLER Eduard 1,0 1-0 MARTINEZ MONLEON Unai 1,0
3 PORTELLA JIMENEZ Marc 1,0 1-0 POUS VILA Jan Marc 1,0
4 ARMENTEROS IGLESIAS Samuel 0,5 0-1 TEIXIDO RODRIGUEZ Roger 1,0
5 ALMAGRO GONZALEZ Angel 0,0 1-0 SOLA JORDAR Anna 0,5
6 SANCHEZ VALLDERRAMA Isaac 0,0 1-0 ARGEMI CHINCHILLA Marçal 0,0
7 JURADO GARRIDO Pol 0,0 1-0 MARTIN ADALID Ivette 0,0

Absències

TORRELLAS BARBERO Minerva (Bye)
XIBERTA MUÑARACH Oriol

 

Ronda 3 – 14/05/2018.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 TERRADOS SOLER Eduard 2,0 0-1 PORTELLA JIMENEZ Marc 2,0
2 GAMALLO FERRANDO Pablo 2,0 0-1 TEIXIDO RODRIGUEZ Roger 2,0
3 JURADO GARRIDO Pol 1,0 1-0 RUIZ FONT David 1,0
4 MARTINEZ MONLEON Unai 1,0 1-0 SANCHEZ VALLDERRAMA Isaac 1,0
5 TORRELLAS BARBERO Minerva 1,0 0-1 ALMAGRO GONZALEZ Angel 1,0
6 SOLA JORDAR Anna 0,5 1-0 POUS VILA Jan Marc 1,0

Absències

ARGEMI CHINCHILLA Marçal (Bye)

Ronda 4 – 14/05/2018.

 

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 PORTELLA JIMENEZ Marc 3,0 0-1 TEIXIDO RODRIGUEZ Roger 3,0
2 JURADO GARRIDO Pol 2,0 1-0 GAMALLO FERRANDO Pablo 2,0
3 ALMAGRO GONZALEZ Angel 2,0 1-0 MARTINEZ MONLEON Unai 2,0
4 SOLA JORDAR Anna 1,5 0-1 TERRADOS SOLER Eduard 2,0
5 POUS VILA Jan Marc 1,0 1-0 ARGEMI CHINCHILLA Marçal 1,0
6 RUIZ FONT David 1,0 1-0 TORRELLAS BARBERO Minerva 1,0

Absències

SANCHEZ VALLDERRAMA Isaac(Bye)

 

Ronda 5 – 09/06/2018.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 TEIXIDO RODRIGUEZ Roger 4,0 1-0 ALMAGRO GONZALEZ Angel 3,0
2 PORTELLA JIMENEZ Marc 3,0 1-0 JURADO GARRIDO Pol 3,0
3 MARTINEZ MONLEON Unai 2,0 0-1 POUS VILA Jan Marc 2,0
4 RUIZ FONT David 2,0 1-0 SOLA JORDAR Anna 1,5
5 ARGEMI CHINCHILLA Marçal 1,0 1-0 TORRELLAS BARBERO Minerva 1,0

Absències

RIERA BERTA (Bye)
GAMALLO FERRANDO Pablo
SANCHEZ VALLDERRAMA Isaac
TERRADOS SOLER Eduard

 

Ronda 6 – 09/06/2018.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 TEIXIDO RODRIGUEZ Roger 5,0 1-0 RUIZ FONT David 3,0
2 ALMAGRO GONZALEZ Angel 3,0 0-1 PORTELLA JIMENEZ Marc 4,0
3 POUS VILA Jan Marc 3,0 1-0 JURADO GARRIDO Pol 3,0
4 SOLA JORDAR Anna 1,5 1-0 ARGEMI CHINCHILLA Marçal 2,0
5 TORRELLAS BARBERO Minerva 1,0 0-1 RIERA BERTA 1,0

Absències

MARTINEZ MONLEON Unai (Bye)
GAMALLO FERRANDO Pablo
SANCHEZ VALLDERRAMA Isaac
TERRADOS SOLER Eduard

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

* Copy this password:

* Type or paste password here:

11,941 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress