Participants Lliga Escolar 2018

X Lliga Escolar d’Escacs de Mollet – 1r de primària

Llista de participants

Número. Cognoms i Nom Escola Gènere Ranking
1 ALMAGRO GONZALEZ Angel Sant Gervasi 1000
2 ARGEMI CHINCHILLA Marçal Simeo Rabasa 1000
3 ARMENTEROS IGLESIAS Samuel Mestres Munguet 1000
4 GAMALLO FERRANDO Pablo Polinya 1000
5 JURADO GARRIDO Pol Cal Music 1000
6 MARTIN ADALID Ivette Can Besora Femení 1000
7 MARTINEZ MONLEON Unai Lestonnac 1000
8 PORTELLA JIMENEZ Marc La Falguera 1000
9 POUS VILA Jan Marc El Roure 1000
10 RUIZ FONT David Tabor 1000
11 SOLA JORDAR Anna Lestonnac Femení 1000
12 SANCHEZ VALLDERRAMA Isaac Simeo Rabasa 1000
13 TEIXIDO RODRIGUEZ Roger Joaquim Abril 1000
14 TERRADOS SOLER Eduard Can Besora 1000
15 TORRELLAS BARBERO Minerva Anselm Clave Femení 1000
16 XIBERTA MUÑARACH Oriol Lestonnac 1000

 

X Lliga Escolar d’Escacs de Mollet – 2n de primària

Llista de participants

Número. Cognoms i Nom Escola Gènere Ranking
1 ACED CODINA Jordina Can Besora Femení 1000
2 ANGLADA GUTIERREZ Biel Mestres Munguet 1000
3 BARRERA SANZ Dani Polinya 1000
4 BUCH CABRERA Eric Lestonnac 1000
5 CAMPS SIMON Biel Lestonnac 1000
6 COMAS FREIXA Oriol El Roure 1000
7 DIAZ MIR Adria Can Besora 1000
8 EGEA GUERRERO Arnau Cal Music 1000
9 GONZALEZ GOMEZ Judith Lestonnac Femení 1000
10 GONZALEZ GONZALEZ Lucia Cal Music Femení 1000
11 GUISADO ORTA Alex El Roure 1000
12 LLEONART SAEZ Lluc Tabor 1000
13 MAILLO ESCOBAR Ferran Lestonnac 1000
14 MALDONADO GONZALEZ Ainhoa Lestonnac Femení 1000
15 MARTIN ADALID Ivette Can Besora Femení 1000
16 MARTINEZ VILLANUEVA Joel Sant Gervasi 1000
17 MEDINA PEDRAGOSA Victor Sant Gervasi 1000
18 MULERO GONZALEZ Eloy Sant Gervasi 1000
19 NUÑEZ MONTIOYA Quim Les Mimoses 1000
20 PADILLA SANZ Raul Lestonnac 1000
21 PEREZ BEL Eric Sant Gervasi 1000
22 RABAL CEPRIAN Gerard El Roure 1000
23 ROCA IGLESIAS Sergi Les Mimoses 1000
24 ROYES SOLA Ferran Les Mimoses 1000
25 VILLAESCUSA CALLE Marc Sant Gervasi 1000

X Lliga Escolar d’Escacs de Mollet – 3r-4t de primària

Llista de participants

Número. Cognoms i Nom Escola Gènere Ranking
1 GONZALEZ GONZALEZ Ismael Cal Music 1360
2 LAMBERT PONT James Simeo Rabasa 1360
3 MOLINOS MIGUELEZ Iago Sant Gervasi 1353
4 FABREGA EXPOSITO Joel Ginebro 1340
5 JURADO GARRIDO Marti Cal Music 1340
6 ORTIZ GABARROCA Berenguer Sant Gervasi 1286
7 SOL CASTAÑE Nuria Sant Gervasi Femení 1281
8 ALONSO DIEZ Enzo El Roure 1000
9 ACED CODINA Joana Can Besora Femení 1000
10 ACED CODINA Roger Can Besora 1000
11 ALBERT Alexandra Sant Vicenç 1000
12 AMARO MARTINEZ Ott Sant Jordi 1000
13 ARAGON PUJADAS Arnau Agora S.Cugat International School 1000
14 BARBESA CODINA Robert Simeo Rabasa 1000
15 CARMONA CORDON Oscar Can Besora 1000
16 CASTAÑE GARCIA Iol Sant Gervasi 1000
17 COMAS FREIXAS Isaac El Roure 1000
18 DEIROS FERNANDEZ Iago Sant Gervasi 1000
19 DE HARO TALLON Pol Sant Vicenç 1000
20 FERNANDEZ FERRERO Javier Simeo Rabasa 1000
21 GOMEZ CASTRO Izan Sant Gervasi 1000
22 GOMEZ DE SAN NICOLAS Hugo Joan Salvat Papasseit 1000
23 JIMENEZ DE VARGAS Joan Miquel Marti i Pol 1000
24 MARTINEZ SUAREZ Eric Sant Gervasi 1000
25 MIÑANO COMPTE Adria Can Besora 1000
26 NOVOA ARMENTEROS Miquel Les Mimoses 1000
27 PLANELLAS CASTAÑO Jana Sant Jordi Femení 1000
28 PLANELLAS CASTAÑO Judit Sant Jordi Femení 1000
29 POUS VILA Marçal El Roure 1000
30 PRAT TORRENTS Marc Lestonnac 1000
31 PUENTE ORTEGA Oriol El Roure 1000
32 RIERA MIRO Jordi La Marinada 1000
33 RODRIGUEZ RODRIGUEZ Alex Mestres Munguet 1000
34 SADURNI MORENO Adria Lestonnac 1000
35 SAMBOLA VALIENTE Albert Lestonnac 1000
36 SANABRIA MUÑOZ Xavier Mestres Munguet 1000
37 TEIXIDO RODRIGUEZ Pau Joaquim Abril 1000
38 TEJADA MUÑOZ Marcos Can Besora 1000

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

* Copy this password:

* Type or paste password here:

12,828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress