Classificació tercer-quart de primària

X Lliga Escolar d’Escacs de Mollet – 3r-4t de primària

Classificació després de la ronda 4

Pos Nom Gènere Escola Pj Pts PG PE PP Desempat Bhlz
1 LAMBERT PONT James Simeo Rabasa 4 4,0 4 0 0 0,0 8,0
2 RODRIGUEZ RODRIGUEZ Alex Mestres Munguet 4 4,0 4 0 0 0,0 8,0
3 MOLINOS MIGUELEZ Iago Sant Gervasi 4 3,0 3 0 1 0,0 10,0
4 ORTIZ GABARROCA Berenguer Sant Gervasi 4 3,0 3 0 1 0,0 9,5
5 JURADO GARRIDO Marti Cal Music 4 3,0 3 0 1 0,0 9,0
6 FABREGA EXPOSITO Joel Ginebro 4 3,0 3 0 1 0,0 8,0
7 ALONSO DIEZ Enzo El Roure 4 3,0 3 0 1 0,0 8,0
8 ACED CODINA Roger Can Besora 4 3,0 3 0 1 0,0 7,0
9 CARMONA CORDON Oscar Can Besora 4 3,0 3 0 1 0,0 5,5
10 GONZALEZ GONZALEZ Ismael Cal Music 4 2,0 2 0 2 0,0 11,0
11 SOL CASTAÑE Nuria Femení Sant Gervasi 4 2,0 2 0 2 0,0 11,0
12 TEJADA MUÑOZ Marcos Can Besora 4 2,0 2 0 2 0,0 10,0
13 CASTAÑE GARCIA Iol Sant Gervasi 4 2,0 2 0 2 0,0 8,0
14 DE HARO TALLON Pol Sant Vicenç 4 2,0 2 0 2 0,0 8,0
15 POUS VILA Marçal El Roure 4 2,0 2 0 2 0,0 8,0
16 SANABRIA MUÑOZ Xavier Mestres Munguet 4 2,0 2 0 2 0,0 8,0
17 PRAT TORRENTS Marc Lestonnac 4 2,0 2 0 2 0,0 7,0
18 BARBESA CODINA Robert Simeo Rabasa 4 2,0 2 0 2 0,0 5,5
19 MIÑANO COMPTE Adria Can Besora 4 2,0 2 0 2 0,0 5,5
20 ACED CODINA Joana Femení Can Besora 4 1,0 1 0 3 0,0 10,0
21 RIERA MIRO Jordi La Marinada 4 1,0 1 0 3 0,0 10,0
22 AMARO MARTINEZ Ott Sant Jordi 4 1,0 1 0 3 0,0 9,0
23 SAMBOLA VALIENTE Albert Lestonnac 4 1,0 1 0 3 0,0 8,0
24 PLANELLAS CASTAÑO Jana Femení Sant Jordi 4 1,0 1 0 3 0,0 7,0
25 ARAGON PUJADAS Arnau Agora S.Cugat International School 4 1,0 1 0 3 0,0 6,0
26 NOVOA ARMENTEROS Miquel Les Mimoses 4 1,0 1 0 3 0,0 6,0
27 PLANELLAS CASTAÑO Judit Femení Sant Jordi 3 1,0 0 0 3 0,0 8,5
28 FERNANDEZ JAVIER Simeo Rabasa 1 1,0 0 0 1 0,0 6,5
29 PUENTE ORTEGA Oriol El Roure 4 0,0 0 0 4 0,0 6,0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

* Copy this password:

* Type or paste password here:

11,756 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress