Participants comarcals 2017

Feu click AQUÍ per enllaçar a chess-results amb participants, resultats i classificacions.

 

Dissabte 21 de gener de 2017 comença la FASE COMARCAL D’ESCACS DEL VALLÈS ORIENTAL, OSONA I MARESME 2017, on aquest any el Club Escacs Mollet presenta un total de 22  jugadors a la competició federada, repartits en les següents categories:

Cadet (1):

  • Baillés Fernández, Isart

Infantil (2):

  • Cabrera Gallego, Alejandro Nicolàs
  • Olaya Martín, Álvaro

Aleví (6)

  • Argemí Chinchilla, Erik
  • Gómez González, Joan
  • Levy Ramon, Martí
  • Martínez Suárez, Alex
  • Ruiz Gordo, Daniel
  • Sol Castañe, Joan

Benjamí (11)

  • Brampton Mata, Marc
  • Burriel Beltran, Alex
  • Doblado Garcia, Asier
  • González González, Ismael
  • Jurado Garrido, Martí
  • Lambert Pont, Michael
  • Molinos Miguelez, Iago
  • Olaya Martín, izan
  • Ortiz Gabarroca, Berenguer
  • Romero Cabrera, Pau
  • Sol Casta, Nuria

Pre-benjamí (2)

  • Fàbrega Expòsito, Joel
  • Lambert Pont, James

PROMOCIÓ:

El Club Escacs Mollet presenta un total de 33  jugadors a la competició de promoció, repartits en les següents categories:

Aleví (1)

  • Castillo Vidal, Isaac de l’Escola Sant Jordi

Benjamí (14)

  • Álvarez Escudero, Marc de l’Escola Montseny
  • Anglada Gutiérrez, Marc de l’Escola Mestres Munguet
  • Armenteros Iglesias, Victor de l’Escola Mestres Munguet
  • Borràs Expòsito, Pau e l’Escola del Ginebró
  • Castañé Garcia, Iol de l’Escola Sant Gervasi
  • Fernández Pérez, Arnau de l’Escola Cal Music
  • Hidalgo Torruella, Biel de l’Escola Mestres Munguet
  • Ibañez Saguillo, Victor de l’Escola Montseny
  • Izquierdo Hermoso, Jose de l’Escola Mestres Munguet
  • Jiménez De Vargas, Joan de l’Escola Miquel Martí i Pol
  • Jiménez De Varga, David de l’Escola Miquel Martí i Pol
  • López Gómez, Pol de l’Escola Mestres Munguet
  • Parera Burgos, Roger de l’Escola Mestres Munguet
  • Sánchez Pérez, Martí de l’Escola Cal Music

Pre-Benjamí(17)

  • Aguilar Cabana, Daniel de l’Escola Miquel Martí i Pol
  • Anglada Gutiérrez, Biel de l’Escola Mestres Munguet
  • Ballesté Soler, Ona de l’Escola Sant Gervasi
  • Castilla Camargo, Joel de l’Escola Sant Jordi
  • Cruz Pérez, Biel de l’Escola Miquel Matí i Pol
  • Garcia Garcia, Marc de l’Escola Sant Gervasi
  • Gómez Rodríguez, Izan de l’Escola Sant Gervasi
  • González González, Lucia de l’Escola Cal Music
  • Ibañez Caballero, Pau de l’Escola Sant Gervasi
  • Ladero Garcia, Pol de l’Escola Sant Gervasi
  • Lambert Pont, James de l’Escola Simeó Rabasa
  • Miñano Compte, Adrià de l’Escola Can Besora
  • Padròs Sagrera, Laia de l’Escola Sant Gevasi
  • Rodríguez Mesa, Sergio de l’Escola Sant Gervasi
  • Rodríguez Rodríguez, Alex de l’Escola Mestres Munguet
  • Rodríguez Varón, Axel de l’Escola Sant Gervasi
  • Stitou Rodríguez, Pau de l’Escola Sant Gervasi
  • Tejada Muñoz, Marcos de l’Escola Can Besora

 

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

* Copy this password:

* Type or paste password here:

8,741 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress