Classificació circuit Mollet.

Adults

 

CategELOSocialTardorEquipsO.InternacionalTotal
1GARRIGA CAZORLA, PereMI245930,5028058,5
2CARO MARTINEZ, Ramon191219,513,522055
3VICENTE BESSEN, Kirian20591713,518048,5
4MORROS FAURA, RicardMC233119,5028047,5
5POUS GARRIGA, Antoni196531528046
6FERNANDEZ DIAZ, CristianFM237122,5914045,5
7MARTINEZ ROMERO, Martin Mauricio241511028039
8LOPEZ COMEZ, Antonio19324034038
9ROMERO PERERA, Eugeni214201522037
10AMORES GAGO, JavierMC230813022035
11ARENAS VANEGAS, DavidMI24740034034
12MONTILLA CARRILLO, EstebanFM23000034034
13BAILLES FERNANDEZ, Sergi18275028033
14MUÑOZ MUÑOZ, TERESA2055013,514027,5
15LUQUE MARTI, Jonatan20353024027
16LUNA CORTES, LuisFM23326020026
17CANO ORTEGA, Francisco19370024024
18PINILLASANCHEZ, Josep Antoni20110022022
19BELTRAN NADAL, Santi17631,5020021,5
20VICENTE PERALES, Manel16510714021
21TOMAS MARTINEZ, Angel17720020020
22COLOMINAS ISERN, Josep17440020020
23BALS HERNANDEZ, JordiMC22540018018
24GARCIA MARIN, GuillemMC22130018018
25NAVARRO ESCURA, Marc20160018018
26MARTINEZ SUAREZ, Alex17241160017
27VOCATURO, DanieleGM26020016016
28GONZALEZ DURAN, Dani100014,500014,5
29DEMUTH, AdrienGM25210014014
30RUIZ LOPEZ, Helena17990014014
31MORROS ARMENGOL, Gerard16860012012
32GALLARDO BERNAL, Enric20450010010
33CARO GARRE, Joan18090010010
34GOMEZ GONZALEZ, Joan17031000010
35CABRERA GALLEGO, Alejandro Nicolàs16444,50408,5
36CORTES DANES, Ariadna15658,50008,5
37KRYSA, LeamdroMI249100808
38DE SEROUX FOUQUET, CamileMFF209400808
39GAUTO ARZAMENDIA, Jose200400808
40LAMBERT, Paul10007,50007,5
41CORTES DANES, Natalia10006,50006,5
42SOL CASTAÑE, Joan169760006
43MAYANS CALVO, MarianoMC232200404
44ABADIA PASTOR, Marçal171200404
45GARRIGA SOLE, Pere170900404
46BAILLES ISART, Ricard10003,50003,5
47MARTINEZ PELAEZ, Santi100030003
48BURG, TwanGM249200202
49FERNANDEZ LOZANO, Francesc218500202
50JURADO POMES, Pau100020002
51BURRIEL BELTRAN, Alex144320002
52ORTIZ FELIU, Joan100010001

 

Sub-14

 

CategELOSocialComarcalsO.InternacionalTotal
1BURRIEL BELTRAN, AlexSub-1014433318051
2ARGEMI CHINCHILLA, ErikSub-12142430,516046,5
3LAMBERT PONT, MichaelSub-10140418,520038,5
4GONZALEZ GONALEZ, IsmaelSub-10134620,518038,5
5MOLINOS MIGUELEZ, IagoSub-1013502116037
6MARTINEZ SUAREZ, AlexSub-12172416,520036,5
7SOL CASTAÑE, JoanSub-1216971224036
8DOBLADO GARCIA, AsierSub-10140820,514034,5
9GOMEZ GONZALEZ, JoanSub-1217031518033
10JURADO GARRIDO, MartíSub-1013412012032
11LAMBERT PONT, JamesSub-813121912031
12ORTIZ GABARROCA, BerenguerSub-10130115,512027,5
13OLAYA MARTIN, IzanSub-101342320023
14SOL CASTAÑE, NúriaSub-101303128020
15FABREGA EXPOSITO, JoelSub-81324018018
16RUIZ GORDO, DanielSub-121685016016
17CABRERA GALLEGO, Alejandro NicolàsSub-14164478015
18OLAYA MARTIN, AlvaroSub-141464112013
19MENDO DAVID, JoanSub-121000110011
20ROMERO CABRERA, PauSub-1013764408
21BELMAR MUÑOZ, MarcSub-1216237007
22MARTINEZ SUAREZ, EricSub-810006006
23CASTILLO VIDAL, IsaacSub-1010007007
24MORATONAS CARRION, NilSub-1210003003
25TEIXIDO RODRIGUEZ, PauSub-1010002002
26HENAO BELTRAN, SergiSub-810001001
27TEIXIDO RODRIGUEZ, RogerSub-810001001
POZAS MARQUEZ, ToniSub-810001001

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

* Copy this password:

* Type or paste password here:

9,816 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress