Classificació circuit Mollet.

Adults

 

CategELO28/09/201819/10/2018LligaO.InternacionalTotal
1GARRIGA CAZORLA, PereMI24955510
2MALONDA REY, Albert1908347
3PUIGDECANET LOPEZ, Joan17333,536,5
4POUS GARRIGA, Antoni1963336
5DOBLADO GARCIA, Asier1591336
6NAVARRO ESCURA, Marc20393,525,5
7FERNANDEZ DIAZ, CristianFM235844
8CARO MARTINEZ, Ramon197633
9VICENTE BESSEN, Kirian207133
10LAMBERT, Paul Michael164422
11ARGEMI CHINCHILLA, Erik157922
12LAMBERT PONT, Michael161822
13BERTRAN NADAL, Santi184322
14LOPEZ GOMEZ, Antonio193822
15ORTIZ GABARROCA, Berenguer1280112
16LAMBERT PONT, James149911
17LEVY DIAZ, Agusti171011
18KRYSA, LeandroGM25090
19MONTILLA CARRILLO, EstebanFM23000
20MORROS FAURA, RicardMC23350
21MARTINEZ SUAREZ, Alex17960
22AMORES GAGO, JavierMC23060
23BAILLES FERNANDEZ, Sergi17830
24RUIZ LOPEZ, Helena18010
25TOMAS MARTINEZ, Angel17990
26MORROS ARMENGOL, Gerard18020
27RONCE, Nathan22140
28MARTINEZ PELAEZ, Santi16660
29PERALES GALINDO, Eduard23160
30FERNANDEZ LOZANO, Francesc21650
31LUQUE MARTI, Jonatan20750
32CARO GARRE, Joan18770
33DEMUTH, AdrienGM25350
34ARENAS VANEGAS, DavidGM24840
35COLOMINAS ISERN, Josep17840
36SOL CASTAÑE, Joan16630
37GARCIA MARIN, GuillemMC21830
38GALLARDO BERNAL, Enrique20280
39PINILLA SANCHEZ, J. Antoni20160
40GOMEZ GONZALEZ, Joan17000
41GONZALEZ DURAN, Daniel17010
42PICHOT, AlanGM25580
43DE MOURA SANTIAGO, YagoGM24520
44DE SEROUX FOUQUET, Camille21390
45VICENTE PERALES, MANEL17130
46BAILLES ISART, Ricard16970
47GARRIGA SOLE, Pere16560
48MOLINOS MIGUELEZ, Iago13600
49SOL CASTAÑE, Nuria12810
50BALS HERNANDEZ, JordiMC22660
51LEVY RAMON, Marti144900
52SOL GONZALEZ, Jordi10000
53GONZALEZ GONZALEZ, Ismael13600
54CORTESDANES, Natalia14980
55MAYANS CALVO, MarianoMC23290
56ABADIA PASTOR, Marçal17390
57CABRERA GALLEGO, A. Nicolas14940
58JUARDO GARRIDO, Martí13400
59MUÑOZ MUÑOS, Teresa20550
60MARTINEZ, Jordi170000
61FABREGA, Joel134400

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

* Copy this password:

* Type or paste password here:

12,828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress