Participants 5è TORNEIG NADAL ESCACS 2018

5è TORNEIG NADAL ESCACS de Mollet

Llista de participants

Nom i cognomsEscolaCurs
Sergi Pareja MartinezMarinadaP5
Raquel González HernándezSant Gervasi1er
Roger Gomez SalinasSant Gervasi1er
Pau Mulet PoloSant Gervasi1er
Pau Hernández BasolíSant Gervasi1er
Lluc Ruiz RevueltaSant Gervasi1er
Mateo BardinaSant Gervasi1er
Roque OlidSant Gervasi1er
Xavier Liñan FeliuSant Gervasi1er
Mario Benítez NuñezPalau d'Ametlla1er
Miquel Núñez MontoyaLes Mimoses1er
Jordi Linares MirallesPau Casals1er
Iker Barranco PlanchatSant Gervasi1er
Joel Martin PradasSant Gervasi1er
Gael Rubio LópezSant Gervasi1er
Iris Pérez BorregoSant Gervasi1er
Asier Luque MartinSant Gervasi1er
Jan Llauradó PujadasCor de Maria1er
Edgar Ortega CarreteroEscola d' escacs jaquememory1er
Joana Rabasa LópezCan Besora1er
Nacho TejadaCan Besora1er
Efren Escolano PerezSant Gervasi1er
Carla López AlonsoCan Sorts1er
Javier MartínezJoaquím Abril1er
Eva Ortega FrancesMarinada1er
Chiara Alfaro LiguttiLa Salle Sant Celoni1er
Ana Manonellas RiverosSant Gervasi1er
David Moreno SanchezSant Gervasi1er
Gerard Agulló OrtegaLes Mimoses1er
Aina Torné MolinaSant Gervasi1er
Alex Molina YeraLes Mimoses1er
Laura Tornay AraujoLa Sinia1er
Ivan Gil OrtegaMestres Munguet2on
Diego Gil OrtegaMestres Munguet2on
Hugo Alanzor RoaMiquel Martí i pol2on
David Ruiz FontTabor2on
David Gil OrtegaMestres Munguet2on
Marc Portella JiménezLa Falguera2on
Marçal Argemí ChinchillaSimeo Rabasa2on
Oriol Llargués ManentMarinada2on
Manel LacambraLa Falguera2on
Leo Carrasco MorenoCan Besora2on
Roger TeixidoJoaquím Abril2on
Arnau Gimeno RuizJoaquím Abril2on
Ulises Sánchez NegroCan Besora2on
Unai Villanueva MartínezLa Falguera2on
Júlia Sorribas AlibésLa Falguera2on
Irene Gea SánchezMarinada3er
Jordi Ubach MartosMiquel Martí i pol3er
Kim AlfonsoLes Mimoses3er
David Calpe GaleraLestonnac3er
Isaac Rubinos MartinezSant Jordi3er
Adrià Díaz I MirCan Besora3er
Ivette Martin AdalidCan Besora3er
Lucía González GonzálezCal Músic3er
Arnau Egea GuerreroCal Músic3er
Alex Guisado OrtaEl Roure3er
Angel Busquets MasnouLa Salle Sant Celoni3er
Lluc Lleonart SáezTabor3er
Gerard Rabal CeprianEl Roure3er
Laia Vizcaino PicasMarinada3er
Biel Cruz PérezMiquel Martí i pol4rt
Ismael Sanchez GrandaSantiga4rt
Jofre Merchán FontanillasTabor4rt
Pablo López AguilarMiquel Martí i pol4rt
Aaron gonzalez perdigonPolinya4rt
Marcos López AguilarMiquel Martí i pol4rt
Roger Aced I CodinaCan Besora4rt
Òscar Carmona CordónCan Besora4rt
Marcos TejadaCan Besora4rt
James LambertSimeo Rabasa4rt
Joel FàbregaGinebró4rt
Xavi Sanabria MuñozMestres Munguet4rt
Álex Rodríguez RodríguezMestres Munguet4rt
Marv Prat TorrentsLestonnac4rt
Robert Barbesà CodinaSimeo Rabasa
Enzo Alonso DíezEl Roure
Enrique Fernandez RiveraSant Gervasi
Pau TeixidoJoaquím Abril
Oriol Sans TorrallardonaJoaquím Abril
Ismael González GonzálezCal Músic
Marc Leva NicolásEl Roure
Marçal Pous VilaEl Roure
Albert Sambola ValienteLestonnac
Miquel Novoa ArmenterosLes Mimoses
Berenguer OrtizSant Gervasi
Guillermo Lizandra MuñozSimeo Rabasa6er
Héctor Carmona CordónCan Besora6er
Michael LambertSimeo Rabasa6er
Asier DobladoSimeo Rabasa6er
Joan Joli LuzónMarinadaESO
Erik Argemí ChinchillaIES Alba del VallesESO
Nicolàs Cabrera GallegoSant GervasiESO
Ignacio De La Cruz SanchezMarinadaESO

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

* Copy this password:

* Type or paste password here:

13,516 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress