Resultats tercer-quart de primària

IX Lliga Escolar d’Escacs de Mollet – 3r-4t de primària

Ronda 1 – 27/03/2017.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 DOBLADO GARCIA Asier 0,0 1-0 CARMONA CORDON Hector 0,0
2 FERNANDEZ TORRALBA 0,0 0-1 LAMBERT PONT Michael 0,0
3 ROMERO CABRERA Pau 0,0 0-1 GIL VILANOVA Pau 0,0
4 GOMEZ DE SAN NICOLAS Hugo 0,0 0-1 BURRIEL BELTRAN Alex 0,0
5 GONZALEZ GONZALEZ Ismael 0,0 1-0 HIDALDO TORRUELLA Biel 0,0
6 IZQUIERDO HERMOSO Jose 0,0 0-1 JURADO GARRIDO Martí 0,0
7 OLAYA MARTIN Izan 0,0 1-0 JIMENEZ DE VARGAS David 0,0
8 JIMENEZ DE VARGAS Joan 0,0 ½-½ BRAMPTON MATA Marc 0,0
9 MOLINOS MIGUELEZ Iago 0,0 1-0 LOPEZ GOMEZ Pol 0,0
10 MARFIL ACENJO Elliot 0,0 0-1 ORTIZ GABARROCA Berenguer 0,0
11 SOL CASTAÑE Nuria 0,0 1-0 MARTOS FERRAN Jan 0,0
12 MERINO MIQUEL Adria 0,0 0-1 FERNANDEZ CAROT Pau 0,0
13 FERNANDEZ RAYA Pablo 0,0 1-0 MINGORANCE KALLON Izan 0,0
14 MORENO CAÑADAS Teo 0,0 0-1 ALVAREZ ESCUDERO Marc 0,0
15 ANGLADA GUTIERREZ Marc 0,0 0-1 MUÑOZ ALARCON Oriol 0,0
16 ORTEGA Dayana 0,0 0-1 ARMENTEROS IGLESIAS Victor 0,0
17 ATIENZA RUIZ Biel 0,0 1-0 ROMERO LOPEZ David 0,0
18 PARERA BURGOS Roger 0,0 1-0 BARQUERO NAVARRO Gerard 0,0
19 BORRAS EXPOSITO Pau 0,0 1-0 SALVADOR GUIDANES Diego 0,0
20 TEIXIDO RODRIGUEZ Pau 0,0 ½-½ CARDOSO BADORREY Gabriela 0,0

Absències

TORRES Yanira (Bye)
DE NICOLAS MUIÑA Toni
GARCIA GARCIA Aitana
UROZ GOMEZ Africa

 

IX Lliga Escolar d’Escacs de Mollet – 3r-4t de primàriaRonda 2 – 27/03/2017.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 FERNANDEZ CAROT Pau 1,0 0-1 DOBLADO GARCIA Asier 1,0
2 LAMBERT PONT Michael 1,0 1-0 FERNANDEZ RAYA Pablo 1,0
3 BURRIEL BELTRAN Alex 1,0 1-0 ATIENZA RUIZ Biel 1,0
4 ALVAREZ ESCUDERO Marc 1,0 0-1 GONZALEZ GONZALEZ Ismael 1,0
5 JURADO GARRIDO Martí 1,0 0-1 BORRAS EXPOSITO Pau 1,0
6 ARMENTEROS IGLESIAS Victor 1,0 0-1 OLAYA MARTIN Izan 1,0
7 GIL VILANOVA Pau 1,0 0-1 MOLINOS MIGUELEZ Iago 1,0
8 ORTIZ GABARROCA Berenguer 1,0 0-1 PARERA BURGOS Roger 1,0
9 TORRES Yanira 1,0 0-1 SOL CASTAÑE Nuria 1,0
10 MUÑOZ ALARCON Oriol 1,0 0-1 JIMENEZ DE VARGAS Joan 0,5
11 BRAMPTON MATA Marc 0,5 1-0 TEIXIDO RODRIGUEZ Pau 0,5
12 CARDOSO BADORREY Gabriela 0,5 ½-½ ROMERO CABRERA Pau 0,0
13 LOPEZ GOMEZ Pol 0,0 1-0 ANGLADA GUTIERREZ Marc 0,0
14 BARQUERO NAVARRO Gerard 0,0 1-0 MARFIL ACENJO Elliot 0,0
15 CARMONA CORDON Hector 0,0 1-0 MERINO MIQUEL Adria 0,0
16 MARTOS FERRAN Jan 0,0 ½-½ FERNANDEZ TORRALBA 0,0
17 ROMERO LOPEZ David 0,0 1-0 GOMEZ DE SAN NICOLAS Hugo 0,0
18 HIDALDO TORRUELLA Biel 0,0 1-0 MORENO CAÑADAS Teo 0,0
19 SALVADOR GUIDANES Diego 0,0 0-1 IZQUIERDO HERMOSO Jose 0,0
20 JIMENEZ DE VARGAS David 0,0 1-0 ORTEGA Dayana 0,0
21 MINGORANCE KALLON Izan 0,0 1-0 GARCIA GARCIA Aitana 0,0

Absències

DE NICOLAS MUIÑA Toni
UROZ GOMEZ Africa

IX Lliga Escolar d’Escacs de Mollet – 3r-4t de primària

Ronda 3 – 27/03/2017.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 DOBLADO GARCIA Asier 2,0 1-0 OLAYA MARTIN Izan 2,0
2 GONZALEZ GONZALEZ Ismael 2,0 1-0 BORRAS EXPOSITO Pau 2,0
3 MOLINOS MIGUELEZ Iago 2,0 0-1 LAMBERT PONT Michael 2,0
4 SOL CASTAÑE Nuria 2,0 0-1 BURRIEL BELTRAN Alex 2,0
5 PARERA BURGOS Roger 2,0 0-1 BRAMPTON MATA Marc 1,5
6 JIMENEZ DE VARGAS Joan 1,5 0-1 JURADO GARRIDO Martí 1,0
7 FERNANDEZ RAYA Pablo 1,0 0-1 JIMENEZ DE VARGAS David 1,0
8 ATIENZA RUIZ Biel 1,0 1-0 MINGORANCE KALLON Izan 1,0
9 GIL VILANOVA Pau 1,0 0-1 ORTIZ GABARROCA Berenguer 1,0
10 HIDALDO TORRUELLA Biel 1,0 1-0 FERNANDEZ CAROT Pau 1,0
11 IZQUIERDO HERMOSO Jose 1,0 1-0 ALVAREZ ESCUDERO Marc 1,0
12 LOPEZ GOMEZ Pol 1,0 ½-½ ARMENTEROS IGLESIAS Victor 1,0
13 MUÑOZ ALARCON Oriol 1,0 1-0 BARQUERO NAVARRO Gerard 1,0
14 CARMONA CORDON Hector 1,0 1-0 TORRES Yanira 1,0
15 ROMERO LOPEZ David 1,0 1-0 CARDOSO BADORREY Gabriela 1,0
16 FERNANDEZ TORRALBA 0,5 0-1 TEIXIDO RODRIGUEZ Pau 0,5
17 ROMERO CABRERA Pau 0,5 0-1 MARTOS FERRAN Jan 0,5
18 GOMEZ DE SAN NICOLAS Hugo 0,0 1-0 ORTEGA Dayana 0,0
19 MARFIL ACENJO Elliot 0,0 0-1 SALVADOR GUIDANES Diego 0,0
20 ANGLADA GUTIERREZ Marc 0,0 0-1 MERINO MIQUEL Adria 0,0
21 GARCIA GARCIA Aitana 0,0 0-1 MORENO CAÑADAS Teo 0,0

Absències

DE NICOLAS MUIÑA Toni
UROZ GOMEZ Africa

Ronda 4 – 15/04/2017.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 BURRIEL BELTRAN Alex 3,0 1-0 DOBLADO GARCIA Asier 3,0
2 LAMBERT PONT Michael 3,0 1-0 GONZALEZ GONZALEZ Ismael 3,0
3 BRAMPTON MATA Marc 2,5 1-0 CARMONA CORDON Hector 2,0
4 OLAYA MARTIN Izan 2,0 1-0 IZQUIERDO HERMOSO Jose 2,0
5 BORRAS EXPOSITO Pau 2,0 0-1 PARERA BURGOS Roger 2,0
6 JURADO GARRIDO Martí 2,0 1-0 MUÑOZ ALARCON Oriol 2,0
7 JIMENEZ DE VARGAS David 2,0 0-1 HIDALDO TORRUELLA Biel 2,0
8 ARMENTEROS IGLESIAS Victor 1,5 0-1 ROMERO LOPEZ David 2,0
9 TEIXIDO RODRIGUEZ Pau 1,5 0-1 JIMENEZ DE VARGAS Joan 1,5
10 FERNANDEZ CAROT Pau 1,0 0-1 LOPEZ GOMEZ Pol 1,5
11 ALVAREZ ESCUDERO Marc 1,0 0-1 GIL VILANOVA Pau 1,0
12 SALVADOR GUIDANES Diego 1,0 1-0 FERNANDEZ RAYA Pablo 1,0
13 BARQUERO NAVARRO Gerard 1,0 1-0 MINGORANCE KALLON Izan 1,0
14 CARDOSO BADORREY Gabriela 1,0 0-1 TORRES Yanira 1,0
15 GARCIA GARCIA Aitana 0,0 0-1 FERNANDEZ TORRALBA 0,5
16 ORTEGA Dayana 0,0 ½-½ ANGLADA GUTIERREZ Marc 0,0

Absències

ROMERO CABRERA Pau
MOLINOS MIGUELEZ Iago
ORTIZ GABARROCA Berenguer
SOL CASTAÑE Nuria
ATIENZA RUIZ Biel
DE NICOLAS MUIÑA Toni
GOMEZ DE SAN NICOLAS Hugo
MARFIL ACENJO Elliot
MARTOS FERRAN Jan
MERINO MIQUEL Adria
MORENO CAÑADAS Teo
UROZ GOMEZ Africa

Ronda 5 – 15/04/2017.

Taula Nom Punts Resultat Nom Punts
1 BURRIEL BELTRAN Alex 4,0 1-0 LAMBERT PONT Michael 4,0
2 DOBLADO GARCIA Asier 3,0 1-0 BRAMPTON MATA Marc 3,5
3 PARERA BURGOS Roger 3,0 0-1 OLAYA MARTIN Izan 3,0
4 GONZALEZ GONZALEZ Ismael 3,0 1-0 ROMERO LOPEZ David 3,0
5 HIDALDO TORRUELLA Biel 3,0 0-1 JURADO GARRIDO Martí 3,0
6 JIMENEZ DE VARGAS Joan 2,5 0-1 LOPEZ GOMEZ Pol 2,5
7 MUÑOZ ALARCON Oriol 2,0 1-0 BORRAS EXPOSITO Pau 2,0
8 CARMONA CORDON Hector 2,0 1-0 JIMENEZ DE VARGAS David 2,0
9 IZQUIERDO HERMOSO Jose 2,0 1-0 BARQUERO NAVARRO Gerard 2,0
10 GIL VILANOVA Pau 2,0 1-0 SALVADOR GUIDANES Diego 2,0
11 TORRES Yanira 2,0 1-0 TEIXIDO RODRIGUEZ Pau 1,5
12 FERNANDEZ TORRALBA 1,5 0-1 ARMENTEROS IGLESIAS Victor 1,5
13 MINGORANCE KALLON Izan 1,0 0-1 FERNANDEZ CAROT Pau 1,0
14 FERNANDEZ RAYA Pablo 1,0 1-0 ALVAREZ ESCUDERO Marc 1,0
15 ANGLADA GUTIERREZ Marc 0,5 1-0 CARDOSO BADORREY Gabriela 1,0
16 ORTEGA Dayana 0,5 1-0 GARCIA GARCIA Aitana 0,0

Absències

ROMERO CABRERA Pau
MOLINOS MIGUELEZ Iago
ORTIZ GABARROCA Berenguer
SOL CASTAÑE Nuria
ATIENZA RUIZ Biel
DE NICOLAS MUIÑA Toni
GOMEZ DE SAN NICOLAS Hugo
MARFIL ACENJO Elliot
MARTOS FERRAN Jan
MERINO MIQUEL Adria
MORENO CAÑADAS Teo
UROZ GOMEZ Africa

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

* Copy this password:

* Type or paste password here:

9,249 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress